هر سوالی دارید از ما بپرسید

آیا شما سوالی دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

لطفا پس از تکمیل اطلاعات فرم های زیر سوال خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود . 


  سوالات متداول

  سوالاتی که به دفعات پرسیده می شود

  آیا وب سایتی دارید؟

  ممکن است سؤال عجیبی به نظر برسد، اما شرکت طراحی سایت باید بپرسد که آیا پیش‌تر وب‌سایتی ساخته‌اید؟ به دو دلیل این بخش مهمی از روند کار است.
  اولین دلیل این است که شرکت طراحی وب باید بداند برای سایت‌تان چقدر کار لازم است. اگر وب‌سایتی ندارید، باید زحمت بیشتری برای ساخت یک وب‌سایت بکشند. در مورد کسب و کارهایی که سایت‌هایی ساخته شده دارند می‌دانند با ساختاری موجود طرفند که می‌توانند کمی تغییرش بدهند.
  علاوه بر این دانستن اینکه آیا کسب و کار شما وب‌سایتی دارد از این نظر اهمیت دارد که اگر داشته باشید، شرکت طراحی وب می‌تواند از شما درباره‌اش بپرسد. می‌توانند درباره‌ی آن‌چه دوست دارید و دوست ندارید، آن‌چه می‌خواهید بر روی سایت‌تان باشد و این‌که چگونه وب‌سایت‌تان برای فعالیت‌های شما نتایجی کسب کند ( یا نکند)، سؤال بپرسند.
  این فرصتی‌ست تا شرکت طراحی وب آنچه را درباره‌ی وب‌سایت‌ها دوست دارید و دوست ندارید بداند. این امر همچنین به آن‌ها برای ایجاد سایتی که نتایجی برای کسب و کارتان به همراه دارد، کمک می‌کند.

  چگونه می توان یک سایت مناسب داشت ؟
  یک کسب‌و‌کار برای اینکه بتواند پیشرفت کند، نیازمند این است که بر روی نام تجاری خود سرمایه‌گذاری کند. در دنیای دیجیتال امروز، یکی از راه‌های برند شدن، داشتن وب سایت و فعالیت در فضای اینترنت است. 
  برای ساختن یک وب‌سایت ایده‌آل، اموری باید صورت گیرد؛ اولین کاری که باید در این زمینه انجام دهید، انتخاب یک نام اینترنتی خوب و جذاب است. همچنین اطمینان حاصل کنید که نشان اینترنتی که انتخاب کرده‌اید برای کسب‌و‌کار شما منطقی هست یا خیر، باید املای آن صحیح و خوانا باشد و از کلمات ناشناخته استفاده نشود.
  حالا زمانی که دامنه خود را خریداری کردید، زمان انجام کارهای بزرگتر فرا می‌رسد. ما در این مقاله به 10 مورد بسیار مهم اشاره می‌کنیم. نکاتی که اگر آنها را در طراحی وب سایت‌تان رعایت کرده باشید، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما مورد پسند مخاطبان‌تان قرار می‌گیرد و چند قدم به سمت موفقیت نزدیک شده‌اید.
  خدمات شرکت رستا سیستم چیست؟
  1. وب و موبایل
  2. گرافیک
  3. زیر ساخت و ارتباطات
  4. هوش تجاری و داده پژوهی
  5. پشتیبانی محصولات نرم افزاری
  6. تحقیق و مدیریت فرآیندهای سازمانی
  7. مدیریت ارتباط با مشتریان CRM
  8. تعالی سازمانی و مدیریت پروژه
  برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می شود؟

  شرکت رستا سیستم از آخرین نسخه معماری MVC در C# ASP.NET و موتور نمایش Razor که از سوی شرکت مایکروسافت که از قوی ترین ها در زمینه ی انواع علوم رایانه ای است، برای طراحی سایت استفاده می کند.، رستا سیستم از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره می گیرد.مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای رستا سیستم : 1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها 2- باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد 3- امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد 4- هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود. 5- با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمان کار برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود. 6- درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

  سایر سوالات

  سوالات عمومی

  قیمت وب سایت به چه عواملی بستگی دارد؟

  بطور کلی وب سایتها را به دو صورت استاتیک و دینامیک می توان برنامه نویسی نمود که تفاوتهای آنها در ادامه قابل مشاهده است:
  وب سایتهای استاتیک :
  اگر شما به وب سایتی نیاز دارید که نیازی به بروز رسانی زیاد متن ها و عکسها ی آن وجود ندارد و در واقع قرار است یک بار طراحی و دیتا اینتری شود و دیگر تغییراتی چندانی در آن قرار نیست اتفاق بیفتد، بهتر است حتی بخاطر کاهش هرینه ها هم که شده، یک وب سایت استاتیک خریداری نمایید.
  وب سایتهای دینامیک و پویا :
  وب سایتهای دینامیک، نقطه مقابل وب سایتهای استاتیک می باشند، در واقع در این وب سایتها صاحب وب سایت خودش می تواند وبسایتش را بروز رسانی کند. بعبارتی هر فردی که وبسایت داینامیک داشته باشد خودش قادر است صفحه اضافه کند، محصول یا خدماتش را عوض کند، تصویر اضافه یا کم کند و یا حتی ویرایش کند.